Sonraki

Önceki

ÜYE MEMNUNİYET ANKETİ


ÜYE MEMNUNİYET ANKETİ

30 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen Çerkes Derneği 35. Olağan Genel Kurulu sonrası göreve gelen yönetim kurulumuz birinci yılını tamamlamak üzere…

Yaklaşık 4 aydır süren pandemi nedeniyle planlanan bazı faaliyetlerimizi bu süreçte gerçekleştirememiş olsak da önümüzdeki sezona kaldığımız yerden daha güçlü bir şekilde devam etmek istiyoruz. Bu vesileyle, Jıle Çocuk Kulübü etkinlikleri, Gençlik ve Kadınlar Komisyonu çalışmaları, dil kursları, düşünsel faaliyetler, sosyal sorumluluk projeleri, Burs Komisyonu çalışmaları, organizasyon ve etkinlikler, kurumsallaşma adına yapılan çalışmalar ve diğer tüm faaliyetlerimizi derneğimizin kimliği, duruşu ve söylemleri ile birlikte geçirdiğimiz bir yılı değerlendirebileceğiniz kısa bir anket çalışması gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Aşağıdaki linkte yer alan anketi birkaç dakikanızı ayırarak doldurabilir ve olumlu-olumsuz eleştirilerinizi, öneri ve değerlendirmelerinizi sunarak bizlere bu hususta katkı sağlayabilirsiniz. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

https://forms.gle/7CHu89fXLtWyZufC9

710 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: