Sonraki

Önceki

AİDAT VE BAĞIŞ KAMPANYASI


AİDAT VE BAĞIŞ KAMPANYASI

Değerli üyelerimiz,

9 Şubat 2020 tarihinde yapılan bilgilendirme ve istişare toplantısında derneğimizin güncel borç-alacak durumunu ve 2020 yılı tahmini bütçesini sizlerle paylaşmıştık. Ancak 14 Mart’tan itibaren Corona virüsü sebebiyle dernek faaliyetlerimizin askıya alınmasından dolayı kurs, kira, aidat, gösteri vb. planlanan tüm gelirlerimizde çok büyük oranda düşüş yaşanmış, derneğimizin kapalı olması sebebiyle de çoğu gelir kalemlerimizde hemen hemen hiçbir girdi gerçekleşmemiştir. Tüm bunlara rağmen, çalışanlarımızın ücretleri düzenli olarak ödenmiş, burs fonunda herhangi bir aksaklık yaşanmadan öğrencilerimizin bursları yatırılmış, Corona virüsü sebebiyle ramazan ayında maddi sıkıntı çeken ailelere yardım kampanyası düzenlenmiş ve derneğimizin geçmiş ve güncel tüm borç ve giderleri şu ana kadar düzenli olarak ödenmiştir.

Göreve gelmeden önce de, istişare toplantımızda da derneğimiz için gelir ve giderleriyle kendi kendini çevirebilen, kurumsal olarak sağlıklı bir sistem oturtmaya çalışacağımızı belirtmiştik. Üyelerimizin aidiyet duygusu hissettiği, yaşayan bir dernek fikriyle yola çıktığımız bu sürecin Corona virüsü sebebiyle sekteye uğramaması için özellikle bu yaz döneminde siz değerli üyelerimizin desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Gelir kaynakları kısıtlı olan derneğimizin amaçları doğrultusunda çalışmalarına devam etmesi ve sizlere nitelikli hizmet verebilmesi için en azından aidatların zamanında ödenmesi konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.

Bu vesileyle, Corona virüsü sebebiyle bu sezon gerçekleştiremediğimiz tüm faaliyetlerimizi ve planlarımızı ülkemizin sağlık şartları elverdiği takdirde önümüzdeki sezon daha güçlü bir şekilde gerçekleştirebilmek için geçmiş dönem aidat borcu bulunan üyelerimizin aidatlarını ödemesini, borcu bulunmayanların ise 2020 yılı aidatlarını ödemesini veya derneğimize bağışta bulunarak bizlere destek olmasını bekliyoruz.

Çerkes Derneği (Ankara) Yönetim Kurulu

NOT: Aidat ve bağışlarınızı Çerkes Derneği’nin TR79 0006 2001 5470 0006 2994 74 IBAN numaralı hesabına gönderebilir, güncel borcunuzu 0541 404 1864 numaralı whatsapp hattımızdan öğrenebilir ve alternatif ödeme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

575 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: