Sonraki

Önceki

​YÖNETİM KURULUMUZ YENİ DÖNEM HAZIRLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


​YÖNETİM KURULUMUZ YENİ DÖNEM HAZIRLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İçişleri Bakanlığı’nın 16 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ek genelgesi ile fiziki olarak yapılan tüm dernek faaliyetlerimizi geçici olarak durdurmuş ve icra-i zorunluluk gerektiren yönetim faaliyetlerimiz dışındaki birçok faaliyetimizi internet üzerinden devam ettirmiştik. Yaklaşık altı ay süren bu dönemde yönetim kurulu toplantılarımızı da haftalık periyotlarla devam ettirmeye çalıştık. Bu süreçte derneğimizin açılmasını sabırsızlıkla bekleyen üyelerimize göstermiş oldukları ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz.

Pandemi sürecinde derneğimiz tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerin anlatılacağı, idari ve mali tabloların paylaşılacağı ve yeni dönem çalışmalarımızın ayrıntılı bir şekilde anlatılacağı istişare ve bilgilendirme toplantısını ilerleyen günlerde online olarak gerçekleştireceğiz.

Bu sene ekim ayında başlatmayı düşündüğümüz yeni dönem faaliyetlerini şu anki pandemi koşulları ve toplum sağlığı da gözetilerek üç aşamalı bir eylem planı ile gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Salgının ülkemizdeki gidişatına göre ve yetkililer tarafından alınacak önlemler doğrultusunda faaliyetlerimiz bu senaryolara göre değişkenlik gösterecektir. Bu kapsamda, şu an içinde bulunduğumuz koşullar gereği 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren “A Planı” üzerinden faaliyetlerimiz başlayacak olup siz değerli üyelerimizden belirlenen tüm kurallara dikkatli bir şekilde uyarak bizlere katkı vermenizi rica ediyor, yeni dönemin toplumuz adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

258 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: