Sonraki

Önceki

Üyelerimiz için Üye Bilgileri Sistemi


Üyelerimiz için Üye Bilgileri Sistemi

Üyelerimiz ve üye olmasa dahi kendileri veya çocukları etkinliklerimize katıldığı için dernek veri tabanımızda kayıtlı olan sayın hemşehrilerimiz için Web Sitemizde bir Üye Bilgileri Paneli oluşturulmuştur.

 

Bu panel aracılığıyla üyelik bilgilerinizi görebilir ve güncelleyebilir, eğitim bilgilerinizi ekleyebilir, iş tecrübelerinizi ve sertifika bilgilerinizi girerek yine aynı sistem üzerinden verilebilecek iş ilanlarına başvurabilir, bu sistemde kayıtlı iş ilanını veren işverenin istediği niteliklere sahip olmadığınızı görmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bu sistem üzerinden derneğimize mesaj iletebilir, not bırakabilirsiniz. Üye aidat bilgilerinizi görebilir çeşitli ödeme kanalları üzerinden derneğimize gelmeden aidatlarınızı ödeyebilirsiniz.

 

Yine dernek web sitemizin giriş sayfaında sağ alt köşede bulunan Pay-Pal güvenli ödeme sistemi ile aidat ve bağışlarınızı derneğimizin Pay-Pal hesabına kredi katınızla göndermeniz mümkündür. Pay-Pal kullanıcının kredi kartı bilgilerini herhangi bir yere kaydetmediği için dünyanın en güvenli online ödeme sistemlerinden birisi olan bir ödeme sistemidir. Bu sistem üzerinden ödemelerinizi görünl rahatlığıyla yapabilirsiniz.


http://www.uyeyonetim.com/login.aspx?ID=460

 

Çerkes Derneği

 

 

14044 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: