Sonraki

Önceki

ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?


ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?

TOPLUMUMUZUN GELECEĞİ ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?

Derneğimiz bünyesinde oluşturulan “Burs Komisyonu” vasıtasıyla bu yıldan itibaren Ankara’daki üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz için 8 aylık öğrenim süresi boyunca eğitim bursu verilmesi planlanmaktadır.

İhtiyaç sahibi her öğrencimiz için aylık 250,00 TL olarak verilmesi planlanan burs programımıza katkı sağlamanız bizler için oldukça önemli ve anlamlıdır. Çoğu öğrencimizin maddi olarak gerçekten zor şartlarda okuduğu bu dönemlerde yapacağınız en ufak yardım öğrencilerimizin geleceğine yön verecek dokunuşlara vesile olacaktır.

Sizler de bu iyilik hareketine destek olmak istiyorsanız vakit geçirmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Herkesin bütçesine göre bir öğrenciye verilecek burs miktarı kadar 1 veya daha fazla öğrenciye burs verebileceğiniz gibi, burs miktarından daha az destek olarak toplam burs bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Bağışlarınızı aylık veya tek seferde, isterseniz düzenli eft/havale seçeneği ile, isterseniz tek seferde nakden yapabilirsiniz. Açıkçası ne kadar katkı yapabilecekseniz bizler o kadarına talibiz.

Haydi, ben de #destekliyorum diyerek hep birlikte gençlerimizin geleceğine ışık tutalım!

Ankara Çerkes Derneği - Burs Komisyonu

NOT: Burs için yapacağınız bağışlar Çerkes Derneği’nin TR870006200154700006297293 IBAN numaralı burs hesabına “Burs bağışı” açıklaması ile yapılacak olup burs vermek isteyenlerin öncelikle aşağıdaki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçmesi ve bağışçı olarak kayıt yaptırması gerekmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin: 05557991530 – 05324631087

2135 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: