Sonraki

Önceki

GENÇLİK KOMİSYONU 5.GELENEKSEL BİLGİ YARIŞMASINI DÜZENLEDİ


GENÇLİK KOMİSYONU 5.GELENEKSEL BİLGİ YARIŞMASINI DÜZENLEDİ

Gençlik Komisyomuz Suriyeli kardeşlerimize yardım etmek amacıyla 5.Geleneksel Bilgi Yarışmasını düzenledi.

Çerkeslik ve Genel Kültür kategorileri altında yöneltilen 40 soruda ; Şen Bacanaklar, Maxsıme Gup, Şen Kuzenler, Peterezxer, Dimafe, Şelame Gup, ODTÜ Kaf, Derderu Gup, Nart Xase ve Kaf-Şen takımları iyilik için yarıştılar. Maskot olarak birer oyuncak getirmeleri talep edilen takımlar, biribirinden güzel oyuncaklarını yarışmanın sonunda Suriyeli kardeşlerimize hediye ettiler.

Yarışmanın heyecanlı atmosferinde kozlarını paylaşan yeni ve eski yönetimin temsilcileri, kermeste yaptıkları harcamalar ile yarışmanın En Bonkör takımı seçilen Peterezxer, büyük seyirci desteği ile Kaf-Şen, neşeleri ile her sene yarışmayı şenlediren Şelame Gup ve diğer bütün takımlar bu güzel etkinliğe değer kattılar.

Yarışmanın en istikrarlı takımı Şen Bacanaklar bu sene de galibiyeti bırakmadı. Birincilik ödüllerini Suriyeli kardeşlerimize bağışlayan Şampiyon takımımızı tebrik ediyoruz.

Kermes, yarışma ve bağışlardan 1500 TL yardım elde edilmiştir. Yarışmanın amacı için katılan, kermese destek olan ve bağışta bulunan bütün soydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

8749 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: