Dernek Kurulları

30 Haziran 2019 tarihinde iki yıllık çalışma dönemi için seçilen dernek kurulları aşağıdaki gibidir.

Yönetim Kurulu


Başkan

Başkan Yardımcısı

Genel Sekreter

Eğitim ve Teşkilat Sekreteri

Genel Sayman

Üye

Üye

Üye

Üye

Jılokue Bislan Jalouqa

Turkav Erhan Esen

Cadır Şamil Keleş

Andruhuay Melek Ertan

Şakh Hakan Canbek

Huran Feriha Kankoç

Haj Elif Altunışık

Wagaje Özgen Özgür

Vındıj İrem Yener

Yedek Üyeler

Hatsuk Ediz Polat

Altud Setenay Akman

Hagur Yunus Emre Turhan

Kip Beyza Pınar Kip

Ageça Taha Baygüneş

Denetleme Kurulu


Asil Üyeler

1. Mahir Nazlıer

2. Funda Çağırmaz

3. Murat Kerim Ertan

Yedek Üyeler

1. Terkul Çetinkaya

2. Altuğ Kızıltuğ

3. Ayşe Erbay

Disiplin Kurulu


Asil Üyeler

1. İlhan Ageça

2. Hayri Kazbek

3. Nalan Kozok Ertan

4. Turgay Altındal

5. Ümit Akkaya

6. Berduk Tarkay

7. Fatih Coşkun

Yedek Üyeler

1. Çağlan Erpek

2. Merve Maze Zabun

3. Hilmi Şengül

4. Sümeyye Tetik

5. Nart Can Esen

Kafkas Dernekleri

Federasyonu Delegeleri



1. Zafer Sürer

2. Hatice Duman

3. Muzaffer Dinçer

4. Melek Ertan

5. Bislan Jalouqa

6. Feriha Kankoç

7. Tarkan Eyerci

8. Funda Çağırmaz

9. Murat Özden

10. Nesij Yançatoral Akkaya

11. Erhan Esen

12. İrem Yener

13. Şamil Keleş

14. Elif Altunışık

15. Murat Kerim Ertan

16. Setenay Akman

17. Ümit Akkaya

18. Özgen Özgür

19. Taha Baygüneş

20. Hakan Canbek

21. Sinan Enes

22. Beyza Pınar Kip

23. Ediz Polat

24. Melih Aykan

25. Yunus Emre Turhan

Onur Kurulu


1. Aslan Arı

2. Ata Katı

3. İsmet Boran

4. Muhittin Ünal

5. Fahri Huvaj

6. Özdemir Özbay

7. Saim Tuc

8. Hikmet Arslan

9. Cihan Candemir

10. Şengül Yançatoral

11. Cankat Devrim

12. Yahya Gış

13. Hikmet Kandemir

14. Naci Şimşek

15. Rauf Bozkurt

16. Ersin Aşan

17. Ragıp Doğu

18. Gökhan Öğün

19. Aytek Kubat

20. Necla Dinçer

21. İlhan Ageça

22. Nebi Boybek

23. M. Emin Kaynar

24. Bislan Salih Hurmi

25. Erdem Ünlü Çetinkaya

26. Sami Bursa

27. Ertuğrul Altıok

28. Reşat Sungur

29. Sezai Kumsuz

30. Ruşen Demir

31. Münevver Aykaç

32. Mustafa Demir

33. Durmuş Akkaya

34. Refik Karaçay